Boschmans reizen wordt Tui!

Kom langs voor persoonlijk reisadvies in één van onze kantoren.

Onze kantoren

Ninove

Beverstraat 30
9400 Ninove

054/322.470
054/328.565
ninove@tui.be
routebeschrijving

Openingsuren:
weekdagen: 09.00 - 12.30 en 13.30 - 18.00
zaterdag doorlopend van 09.00 - 17.00

Waarschoot

Stationsstraat 79
9950 Waarschoot

09/378.42.10
09/378.42.20
waarschoot@tui.be
routebeschrijving

Openingsuren:
weekdagen: 09.30 - 12.30 en 13.30 - 18.00
zaterdag: 10.00 - 12.00

Herentals

Bovenrij 66
2200 Herentals

014/22.24.63
014/22.62.87
herentals@tui.be
routebeschrijving

Openingsuren:
weekdagen: 09.00 - 12.30 en 13.30 - 18.00
zaterdag: 10.00 - 12.30 en 13.30 - 17.00

Kasterlee

Turnhoutsebaan 10 bus 1
2460 Kasterlee

014 85 07 42
kasterlee@tui.be
routebeschrijving

Openingsuren:
weekdagen: 10.00 - 12.30 en 13.30 - 18.00
zaterdag van 10.00 - 12.00

Eeklo

Molenstraat 22
9900 Eeklo

09/377.09.44
eeklo@tui.be
routebeschrijving

Openingsuren:
weekdagen: 09.30 - 12.30 en 14.00 - 18.00
zaterdag: 09.30 - 12.30

Maldegem

Nieuwstraat 52
9990 Maldegem

050 71 90 30
050 71 90 40
maldegem@tui.be
routebeschrijving

Openingsuren:
weekdagen: 09.30u - 12.00u en 14u - 18u
zaterdag: 09.30 - 12.30